Myslíte,že je téměř každému jasné,že tudy vlak nejede?

Ekonomická situace tohoto státu. Žít na dluh,bláblá.
Každý kýve hlavou,svojí,je mu jasné,že se musí utáhnou ta věc kolem pasu.Ale vypadá to tak,že by se s chutí utahovaly opasky druhým,jak se má sáhnou na jeho,roztrpčeně se ječí.
Viz soudci a ta nehorázná 4%.
Tak – jak to celé asi tak dopadne?
Mimochodem – denně umírá hlady!,nebo na následky hladu cca 20 000 lidí.
Ale co je nám do toho.

Nejlepší odpověď
anonym

Bubčo nad touhle nespravedlností se můžeme vztekaat jak chceme,leč nám to nebude nic platné,každý rád utáhne opasek druhému,ale sobě né,v Řecku stávkují že jim sebrali výhody,třináctý plat atd,kdyby si Řekové zkusili žít v Africe na hranici chudoby vážili by si i suchého chleba,a nejen oni,měli by si to zkusit i naši poslanci a soudci,možná by pak pochopili že nemusí mít drahá auta,kožichy,do­volené na jachtách a vážili by si možná i nás voličů

Další odpovědi
Miroslavst

A kudy teda ten vlak jede?
Pokud to bubco víš, zajdi do parlamentu a změň to. Ovšem vím, že jakmile „čichneš“ k poslaneckému platu, bude ti celý lid ukradený, tak jako těm dnešním poslancům.
A jak to dopadne?
Lékaři odejdou z ČR do zahraničí, pak se přidají další. Za plombu nebudeš platit 400 protože nepůjdeš k zubaři, ale tak jako dřív ke kováři.

Michal

NE. Hlavně nám není jasné,že musíme začít u sebe!