zdeny

Myslíte že je tady ANNAS třeba pod jiným jménem?

Doplňuji:
Myslím také že tady není, její otázky i odpovědi byli dost specifické a asi by byli poznat

Nejlepší odpověď
kropitko

Myslím, že ne.
Doplňuji:
kenyrts18,,nikdy neříkej nikdy, že se vrátíte vy, tak to bych taky nečekala. Myslím, že by bylo fajn, kdyby se vrátili všichni,,,:-)

Další odpovědi
hanulka11

někdy si to myslím
Doplňuji:
může sem přijít i jako anonym- to přeci není zakázané

anonym

Koukám pamětník, ale body a pravopis nic moc.
Nevím, co tě vede k dohadům, ale snad ti pomůže Šalamoun – Ti, co vědí, znají pro i proti, ostatní nechť dále tápou.
P.S. Zasvěcených je pouhý jednociferný počet a tvoří soudržnou rodinu, která nevydává své členy ostouzením.
Doplňuji:
Ad zdeny, považuješ opravdu za originální vždy nakouknout po pár měsících a ptát se znovu na totéž? Opakovaný vtip přestává být vtipem. viz odkaz níže.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-je-annas

kenyrts

Za jejího působení jsem zde už byl,tak jsem si jistý,že tu není a ani se nehodlá vrátit.
Doplňuji:
Kropítko,to máte vlastně pravdu.

Drap

Asi ne, ale teoreticky to možné je

terry

Pod kterým myslíš? Mně se nezdá, že ano.

myšpulín

Někdy si říkám, že podobné otázky a podobný styl jako měla Annas má Kerberus, ale možná se mi to jen zdá a jsou to třeba jen kolegyně 🙂

zdeny

MISTR SVĚTA Dr.Axl
Nejsem žádný sběratel bodů!!! Nakouknu občas,jsem celkem zaměstnaný. Chyba tam byla, omlouvám se tobě a všem koho to ještě případně pohoršilo. Věřím že díky takovým jako jsi Ty tady jiní končí. Přeji Ti mnoho bodíků ať jsi nejlepší ze všech, určitě si to přeješ a já taky. Hlavně bacha na chyby ať ti to někdo neomele o HUBU.