led

Myslíte, že je správne preradiť otázky vytvorené pred vytvorením rubriky Ankety a zábava do tejto rubriky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
standa

Ano

Když už tuto kategorii ANKETA-NÁZORY-ZÁBAVA vytvořili, tak to určitě smysl má.

Je samozřejmě k debatě, kde je hranice mezi zařazením otázky např. „Máte rádi punč“ do hlavní kategorií ´Jídlo a vaření´ nebo do nové kategorie ´Názory´…

Ale určitě je dobře, že vznikla kategorie ANKETA, kterou já vnímám jako příležitost si při položení ankétní otázky (viz tato) tak trošku zahrát se zdejší grafikou a statistikou, která ještě ale vykazuje chyby v součtování procent.

No a zbývá kategorie ´Zábava a ostatní´ a její vznik rovněž vítám…, nikomu nebude překážet, spíše to pročistí otázky na hlavní stránce, kde by pak měly zůstat ´seriozní´ dotazy, které čekají na ´seriozní´ odpovědi.

Počkejme pár dní a uvidíme zda tato NOVINKA přinese žádoucí efekty.

Btw. už dříve mohli admini přeřazovat otázky do správných kategorií, když se uživatel spletl nebo nechtěl přemýšlet kam svoji otázku zařadit 🙂

Další odpovědi
annas

Ano

O typu otázek a jejich hodnocení se vedla několikrát diskuze – vkládám aspoň jeden odkaz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ukamenujete-me.

Proto souhlasím se Standou. Jenže převést staré otázky do ankety je zřejmě nereálné.

anonym

Ne

nemyslím si že je správně všechny ankety automaticky skládat do kategorie „Ankety a zábava“ … určitě by bylo vhodnější umožnit jejich řazení do jakékoliv kategorie stejně jako obyčejné otázky …

anketa by asi měla být jen volitelným rozšířením kterékoliv otázky, a zrovna tak zařaditelná do kterékoliv rubriky.

1popelka1

Ano

benaja

Ano

DusanOrlik

Ne

Přesně jak říkal ge0rge !