autacek

Myslíte, že je spíchnutí jednoduchého rezervačního systému vhodné na udělení nejvyššího státního vyznamenání?

Krom toho, že na to byl minimalně rok čas, nesplnili tvůrci jen svoji dobře zaplacenou práci?

Nejlepší odpověď
mosoj

Bacha ať nepraskneš závistí! Přitom ani jednoduchou otázku neumíš položit. Máš je neustále upravované.

Další odpovědi
Drap

Můžeme si myslet cokoli, ale kdo dostane státní vyznamenání nerozhodujeme.

dubraro

Možná ano, ale jeho vývojářům, za jeho spíchnutí v termínu, který na to měli. Ne nějakému papaláši. Oni na to neměli rok, ani půl, jako politikové na rozhodnutí.

elkon

Napřed si ujasni, co je registrační systém a co rezervační. Víš o tom prd, ale kecat do toho umí každej jouda.

Ametyst

Myslím si, ze by to byl výsměch. V nouzovém stavu dostane státní zakázku vytipovaný zájemce bez výběrového řízení. To mi hodně vadí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.