Spartaboy

Myslíte, že je špatně, když pustím pětiletýmu klukovi Asterixe, který má doporučený věk diváka až od 8 let?

Děkuji.

Odpovědi
Drap

Nic se nestane. Lépe by však bylo, kdybys s klukem něco hrál nebo si jen tak povídal, než mu pouštět nesmysly na monitoru.

anonym

nic hrozného se nestane, jen se naučí, že je velká legrace dávat Římanům po držce … ale nejspíš to ani nebude vnímat jako násilí, je to tam podáno vždy takovou formou že to spíše vypadá jako praktikování výškové gymnastiky 🙂 Takže v klidu, u tohoto animáku bych neměl obavy.

Kelt

Děj takových filmů nepochopí často ani starší děcko. Bude tam mít obrázky, chvilku se bude dívat. Možná ho něco zaujme, třeba legrační figurky. Na chvíli budeš mít pokoj, ale lepší je, aby byl aktivní. Třeba hrát nějakou hru.