Miroslavst

Myslíte, že je slušnost přivítat někoho?

Jelikož jsem se vrátil teprve před chvílí, zjistil jsem, že další uživatel je ZLATÝ.
Ano je to burak.
A proto se ptám, myslíte si, že je slušnost přivítat někoho jako je burak mezi námi „zlatými“?
Veliká gratulace a jen tak dál!!
http://nd03.jxs­.cz/935/253/c7261dd712_5­5226213_o2.gif

Nejlepší odpověď
anonym

já vám všem moc děkuji, všichni jste zlatíčka, a at hvězdička svítí každému z vás, na cestě žití

Další odpovědi
hanulka11

určitě je to slušnost a já blahopřeji

BEAES

Také gratuluji k takovému úspěchu a posílám kytičku *** Miro,Ty jsi ale tááák všímavý, ještě, že Tě máme!

iceT

No vida,ani jsem si nevsimla,a taky jsem tu chvili nebyla.
Take velike gratulace…

aramah

Gratuluji burak.

ten který je

Já se připojuji a posílám šampáno.
http://www.tu­risimo.cz/asset­s/country/fran­cie/champagne­.jpg

verka

Gratuluji za výdrž a něco hezkého si kup.

anonym

Připojuji se s gratulací.
Gratuluji.

mojitek

no,sice zdaleka nejsem mezi „vámi“ ale i tak všechno nejlepčejší přeju :o)

chucky

Gratuluji

anonym

No konečně. Tak nazdraví.

annas

Já jsem už Burakovi popřála přes její profil.