Myslíte, že je sex s obřízkou lepší, než bez ní?

Odpovědi
Drap

Nemyslím

GabulkaA

Chlap mojí kamarádky třeba obřízku má a je to super… A prej si sex děsně užívá :) Na všechno je citlivější… Hlavně nejrůznější gely prý úplně super.

SuzanKa

Myslím, že pro chlapa rozhodně! Žena to příliš nepozná, ale pro chlapa je to intenzívnější.

GabulkaA

Teď jsem zkousila tento stimulační gel https://e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely/stimulacni-gely-pro-zeny/joydivision-eropharm-spanish-love-cream-stimulacni-krem-40ml a jako úplná slast! Fakt jsem nadšená, holky doporučuju!