hawranek

Myslíte, že je rodina Kennedyů prokletá?

John F. Kennedy byl zavražděn, jeho bratr Robert také, jeho další bratr Edward zemřel na rakovinu. Syn Johna zemřel při leteckém neštěstí. Syn Edwarda, Edward junior, měl jako malý leukémii a lékaři mu museli amputovat nohu. Jeho další syn, Patrik, měl sice nezhoubný nádor, ale tlačící na míchu. A jeho jediná dcera, Kara, nedávno zemřela na rakovinu plic. Myslíte, že je to jen náhoda? (ano, vím, že když se objeví rakovina v rodině, je možnost jejího ubjedení u potomků pravděpodobnější, ale stejně…)

Nejlepší odpověď
Drap

Je to tak rozsáhlá rodina a poměrně náročný způsob života. Rozum žíká, že je to spíš náhoda a neštěstí rodiny. Mohou však být věci mezi nebem a zemí.

Další odpovědi
Alesh

Taky mě to napadlo. 😉
Ale spíš si myslím, že je v tom něco jiného, že jde o poněkud drsnější „šachovou“ partii.

eLx

Maj prostě na hovno geny. Nechápu, proč z toho děláš záhadu…