dgfdgf

Je pro film lepší reklama, když tvrděj, že jde o poslední díl, či že budou pokračovat a dávají najevo, že značka žije?

Původní dotaz
Myslíte, že je pro film lepší reklama, když tvrděj, že je to poslední díl, nebo že budou pokračování, a tím dávaj

najevo, že je značka stále živá?

Odpovědi
Kepler

No, kdyby oznámili, že se právě natočil poslední díl Ulice, tak by se mi strašně ulevilo. Jenomže si všichni nechávají zadní vrátka, pro případ „co kdyby“. Většinou série chcípnou samy od sebe, podle (ne)zájmů diváků. Tak většinou končí všechny, kromě pár vzácných výjimek. Na druhé straně bych byl našponovaný, kdyby se oznámilo, že se točí další díl Vesmírné oddysey nebo jiný film na námět románů A.C.Clarka.

aliendrone

Myslím, že je fuk, jetli to udělají tak či onak. Obvykle mne filmy apod. s velkou mediální masírkou podpořenou mohutným očekáváním zklamou a naopak – mile mne překvapí recenzenty naprosto přehlížená dílka.

BTW – nezdá se vám, že Daenerys i s draky už je také trošku stereotypní? Celkem se těším, až bude mít poslední série finále a PEVNĚ DOUFÁM, že žádného penězmilného kkta nenapadne sérii křísit.