zjentek

myslíte, že je nejvyšší čas se rozejít s ženskou, která zrovna začala hltat seriál zoufalé manželky?

Nejlepší odpověď
marci1

Ne. Ať si to hltá, Ty si hltáš zase něco jiného, všude je klid a pohoda, vše je ozářené sluncem. 🙂

Další odpovědi
zzzlatokopka

Na to je už pozdě zjentku, hltej sní:-DDD

iceT

To bude dobrý,to přejde

…ale slyšela jsem,že je fakt dobrý seriál,i chlapi to prej hltaj,říkal mi jeden kdysi-hele už musím jít,ať stihnu Zoufalé manželky…

klumprt

Třeba takové Cesty domů, to je větší svinstvo.

arygnoc

buďte rád, že sedí doma pred bedňou a neplká niekde u kaderníka.

;-Q

led

Zjentku, nezáviďte
a pred seriálom jej dajte najprv najesť, rýchlejšie pri tom hltaní zaspí.
PS.
prečo mám pocit, akoby podobná otázka tu už kedysi bola (možno iný seriál)…

ReHu

Ne.
Jsou mnohem horší varianty.

lota

🙂 ještě bych jí dala šanci.

zjentek

arygnoc: takhle moudře jsem se na tu situaci nepodíval, takže díky, nominace.
Jinak díky všem a marci1 taky díky ..ty sis včera večer dala něco ostřejšího? ;q

anonym

Kdyby se nenudila, nekoukala by na tv, to si piš, že ne 😁 Chybu hledej hlavně u sebe