Lizart121

Myslíte, že je nefér, že existuje pouze knižní klub o koních?

Je to myšleno tak, že existuje pouze knižní klub o koních (dříve Pony Club nyní Penny Girl) a na ostatní zvířátka se zřejmě jaksi zapomnělo. Co třeba tahle pejsci, kočičky či jiná zvířátka? Já osobně bych si nejvíc přála knižní klub o pejscích a myslím že nejsem jediná.
Co tedy myslíte, přáli byste si nějaký takový „nekoňský“ (nic proti koníčkům) knižní klub? Opravdu nic proti koním… =)
Doplňuji:
Děkuji za vaše názory. Mimochodem Conchusi, KK nemohu založit, jsem nezletilá =)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
BANAN93

Ano

Doplňuji:
Děti v africe nemaj co jíst, hlavně že kočky a psi budou mít knižní klub

Další odpovědi
Rocker

Ne

Doplňuji:
Když chci knihu,jdu si jí normálně koupit do knihkupectví,žádný knižní klub k tomu nepotřebuju.

Conchus

Ne

Proč si nějaký klub nezaložíš, když ti jeho absence vadí?

terry

Ne

Třeba nějaký existuje a ani o tom nevíš.

samicek333

Ne

mně to vůbec nevadí, žádný knižní klub k tomu, abych si četla to, co chci já, nepotřebuju…