bolak

Myslíte že je možné odvodit od určité části těla podobu jiné části těla?

Že se lidské tělo vytváří podle určitého systému a je tedy teoreticky možné (kdybychom znali princip a měli dostatečně výkonnou počítačku) odvodit třeba z tvaru rukou, nohou a trupu, jak bude vypadat obličej?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě, je to vlastně obdoba hádání budoucnosti z kávové sedliny.

briketka10

a zas sem se z vás opupínkovala co mi to děláte :))

led

K tématu, -iv-, to je naozaj vážne poučenie,
ak chcem hodnotiť časť tela, musím vedieť, čo hodnotím
(v spacáku to nevidno, predstavte, že by hladil nižšie, pod pásom)
:)

anonym

led, myslite na zadku ? :)

  • iv-

led

:)

anonym

K tematu :
nevim , proc me to ted napadlo .. , ale :
Na tabore jsem si jednou v noci vlezla s jednim klukem do spacaku a on me hladil a povidal, ze mam krasna a pevna prsa … a ja na to, ze mi hladi lopatky ! :))

  • iv-

annas

.:-))

manon

:D

aramah

🙂

bolak

romantik…

buď ráda že to nebylo obráceně.