bolak

Myslíte že je možné,když bude zlý člověk předstírat že je dobrý hodně dlouhou dobu, že se nakonec dobrým člověkem stane?

Nejlepší odpověď
Damiana

Myslím, že opravdového zmetka předstírat dobro ani nenapadne. A jestli se chová hezky, tak zlý asi ve skutečnosti nebude. Hodně lidí bývá nešťastných a to se pak může jevit jako zlo. Je to ale jen reakce na negativní situaci, ve které se ten člověk ocitl.

Další odpovědi
Vseznalek88

Já rozlišuji lidi na hodné a zlé podle jejich činnů a ne pohnutek, které je k těm činnům vedli.
Takže pokud je někdo v hlouvi duše zlý a aby to zakryl, tak páchá pouze dobro – je pro mne dobrým člověkem.
Takže moje osobní odpověď na tvou otázku zní ANO, je to možné.

Reuef

v americkem filmu urcite

Lukasy

Je to možne ja si někdy něco tak nalžu že tomu pak sam věřim.