Avatar uživatele
bolak

Myslíte že je možné, abyste s člověkem kterého jste třeba ve svém životě nepřekonatelně nesnášeli, byli…

…nejlepší kamarádi, kdyby se jedna jediná situace nebo jeden jediný rozhovor s ním, odehrál o trochu jinak?
Doplňuji:
4154: Já vim, ale já nemluvil zrovna vo tobě, myslím obecně. Já už kolikrát potkal v životě 2 lidi, kteří se nebetyčně nesnášeli, a při tom si svými vlastnostmi nebyli zas až tak nepodobní… Ale prostě jeden druhému něco řek, pak se to rozjelo, a protože jsou oba stejné povahy, tak nikdo z nich už potom neustoupil. A ono se přece i říká, že z nejlepších přátel bývají ti nejhorší nepřátelé.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3710 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

tyhle teorie chaosu moc nemusím, ale mám příběh. O jednom jedinci jsem si byl jistej, že je to pitomec. Rozhodně to nebylo tak, že bych jej nesnášel, ale žilo se tak, že on taky věděl, že je za pitomce. Pak mi jednou téměř zachránil život. On to udělal naprosto bezprostředně a způsob, jak to provedl a také hovor, který jsme potom měli, mně vyrazili dech. A od té doby jsem přesvědčenej o tom, že ideálním způsobem, jak rozumět svému druhu, je kouknout do zrcadla a pojmout ten obraz jako kupu druhu škodlivých sraček ..když začneme tím obrazem, budeme s ním mít tolik práce, že už nám často nezbyde času na to, někoho nesnášet

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Reezo

Ano kdyby se dotyčná osoba rozhodla pro jiná slova, tak by z toho mohlo být jiné. Jenže se rozhodla určitým způsobem a posunulo ho to dal k dalším rozhodnutím. Kdyby se rozhodl jinak tehdy mohlo by to ovlivnit jeho budoucnost. Otázka je jak moc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
4154

Zatím nemám v životě člověka s kterým bych se nesnášel… chovám se tak aby mě měli všichni rádi, ale jsem mladej, takže se určitě v budoucnu někdo najde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Questman

No kdyby nějaká dívka, se kterou se moc neshodnu, zahájila naše první setkání spontánním zatáhnutím na WC a divokým (ale bezpečným) sexem, netuším, jak bych ji pak mohl nesnášet :D
PS: jedině, že by to byl přeoperovaný chlap nebo měla nějakou pohlavní nemoc

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Presne ako píše zjentek, keď dôjde k nezhode, treba sa najprv zamyslieť, „kde udělali soudruzi z NDR chybu“. aj to zrkadlo môže byť vtedy osožné.

před 3710 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Questman: a nebo obojí…

před 3710 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Questman

Doublekill :D
Nevím co bych dělal, jako první bych ji…ho…to určitě zabil, pak bych se opil do bezvědomí a šel si lehnout do zasněženého lesa.

před 3710 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Strange

Páni, to je strašné.

před 3710 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek