bolak

Myslíte že je možné, abyste s člověkem kterého jste třeba ve svém životě nepřekonatelně nesnášeli, byli…

…nejlepší kamarádi, kdyby se jedna jediná situace nebo jeden jediný rozhovor s ním, odehrál o trochu jinak?
Doplňuji:
4154: Já vim, ale já nemluvil zrovna vo tobě, myslím obecně. Já už kolikrát potkal v životě 2 lidi, kteří se nebetyčně nesnášeli, a při tom si svými vlastnostmi nebyli zas až tak nepodobní… Ale prostě jeden druhému něco řek, pak se to rozjelo, a protože jsou oba stejné povahy, tak nikdo z nich už potom neustoupil. A ono se přece i říká, že z nejlepších přátel bývají ti nejhorší nepřátelé.

Nejlepší odpověď
zjentek

tyhle teorie chaosu moc nemusím, ale mám příběh. O jednom jedinci jsem si byl jistej, že je to pitomec. Rozhodně to nebylo tak, že bych jej nesnášel, ale žilo se tak, že on taky věděl, že je za pitomce. Pak mi jednou téměř zachránil život. On to udělal naprosto bezprostředně a způsob, jak to provedl a také hovor, který jsme potom měli, mně vyrazili dech. A od té doby jsem přesvědčenej o tom, že ideálním způsobem, jak rozumět svému druhu, je kouknout do zrcadla a pojmout ten obraz jako kupu druhu škodlivých sraček ..když začneme tím obrazem, budeme s ním mít tolik práce, že už nám často nezbyde času na to, někoho nesnášet

Další odpovědi
Reezo

Ano kdyby se dotyčná osoba rozhodla pro jiná slova, tak by z toho mohlo být jiné. Jenže se rozhodla určitým způsobem a posunulo ho to dal k dalším rozhodnutím. Kdyby se rozhodl jinak tehdy mohlo by to ovlivnit jeho budoucnost. Otázka je jak moc.

Zatím nemám v životě člověka s kterým bych se nesnášel… chovám se tak aby mě měli všichni rádi, ale jsem mladej, takže se určitě v budoucnu někdo najde.

Questman

No kdyby nějaká dívka, se kterou se moc neshodnu, zahájila naše první setkání spontánním zatáhnutím na WC a divokým (ale bezpečným) sexem, netuším, jak bych ji pak mohl nesnášet :D
PS: jedině, že by to byl přeoperovaný chlap nebo měla nějakou pohlavní nemoc

led

Presne ako píše zjentek, keď dôjde k nezhode, treba sa najprv zamyslieť, „kde udělali soudruzi z NDR chybu“. aj to zrkadlo môže byť vtedy osožné.

bolak

Questman: a nebo obojí…

Questman

Doublekill :D
Nevím co bych dělal, jako první bych ji…ho…to určitě zabil, pak bych se opil do bezvědomí a šel si lehnout do zasněženého lesa.

Strange

Páni, to je strašné.