Larissa

Myslíte, že je dobré si koupit tablet s W8?

acer iconia tab w510

Nebo byste spíš šli do tohotot? asus tap transformer

Spíš mě ale zajímá, jestli koupit si tab s W8 není úplná kravina?

Nejlepší odpověď
Bedy

Skoro 15 tisíc mě přijde trošku víc za tablet. Ale jinak bych se určitě Windows 8 nebránil ba naopak 🙂
Výhodou tohle tabletu je, že má x86 procesor a tyhle procesory jsou normálně v počítačích, takže Vám tam pojedou všechny aplikace, které znáte z počítače.

Nu a Asus Pad transformer (ne tap) není špatná volba, ale nenašel jsem ho v žádném internetovém obchodě. A jinak za tu cenu, co se tak prodával, to mě přijde taky moc – to bych si už radši koupil iPad 2.

Další odpovědi
odpomass

Já bych se na tabletu W8 určitě nebála. Do tabletu dobrá volba. A šla bych do Asus transformeru, když už bych chtěla dávat takový peníze do tabletu…

Orange

Od té Iconie ruce pryč. Měl jsem to v ruce a kvalita provedení je děsná, celé je to rozvyklané a ani designově to není žádný skvost. Zajímavá je třeba Yoga od Lenova. Ještě si promysli, jestli chceš Win 8 (plnohodnotný co je i na PC) nebo Win RT (prakticky stejné jako Win 8, ale spustí pouze aplikace z obchodu v systému a tam jich moc není)