Avatar uživatele
bolak

Myslíte že jde vytrénovat zdejší obyvatelstvo jako cvičená zvířátka, aby častěji odpovídalo na mé otázky?

Jako že když budou vědět,že za splněný povel (odpověď) dostanou pamlsek (palec), tak že se mi časem podaří zvýšit jejich aktivitu a nebo dokonce u nich vytvořit nějaký ten podmíněný reflex, který jim způsobí že při každé další mnou položené otázce budou už dopředu pociťovat návaly štěstí a radosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, barnajka, anonym, fcoop, Meropa, briketka10 před 4517 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Tak fajn, první pokusný zvířátko se hlásí do služby.
Dělej, co umíš :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Myslíš něco jako Pavlovův reflex?Že budou slintat při položení tvé otázky?Zkus to,můžeš si dělat čárky,kdo nejčastěji odpovídá!
Ale jestli to bude barnajka,tak to je naše spisovatelka,takže to nebudeš dělat nic jinýho,než číst od rána do večera její odpovědi!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

a další taková..
mám ráda Studetskou pečeť, Fidorku hořkou, Mandle v čokoládě..
Hermelín, americké brambory a kopec tatarky k tomu..
u toho mám návaly štěstí a radosti..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A proc si myslite , ze tady jsem ??
Vzdyt ja jsem se tady kvuli paleckum jednou uz skoro vdala ! Ale "skoromanzel " me uz nechce.
☹ Kolik je vam ?? 🙂

  • iv-

Doplňuji:
Rosinko, vy popleto ! Jednu tridu jste me jeste pridala ! Ja vychazela z osmicky ! A nepropadla jsm .. , tenkrat se tak vychazlo. :-p

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Milý bolaku, u mne se ti to už povedlo, když vidím tvou otázku, už se raduju. 😉. Aspoň to trochu vyváží to, že je mi z některých otázek a odpovědí smutno, hlavně těch od mužů. Fajn, že nejsou všichni chlapi stejní. Já jsem teď asi trochu citlivější, protože mi není zdravotně moc dobře, poslední týdny. A tak jsem ráda, když je tu sranda. Třeba -iv-, no, vás úplně miluju. Říkám si, kde se ta škaredá ženská, navlečená, jak pumpa v zimě,se vzděláním 5 obecných, a co furt skáče do jednoho místa v řece, asi vyskytuje?
Doplňuji:
Omlouvám se -iv-, doufám, že jsem vás neurazila, vy těch tříd máte vlastně devět…;-)

Upravil/a: rosinka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

Když za palce a body něco slíbíš.......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Skvělý nápad, určitě to zabere.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Záleží na tom, kolik palců slíbíš a kolik jich dáš. Jaká je minimální dávka?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek