bolak

Myslíte že jde vytrénovat zdejší obyvatelstvo jako cvičená zvířátka, aby častěji odpovídalo na mé otázky?

Jako že když budou vědět,že za splněný povel (odpověď) dostanou pamlsek (palec), tak že se mi časem podaří zvýšit jejich aktivitu a nebo dokonce u nich vytvořit nějaký ten podmíněný reflex, který jim způsobí že při každé další mnou položené otázce budou už dopředu pociťovat návaly štěstí a radosti?

Nejlepší odpověď
barnajka

Tak fajn, první pokusný zvířátko se hlásí do služby.
Dělej, co umíš :))

Další odpovědi
hanny 2

Myslíš něco jako Pavlovův reflex?Že budou slintat při položení tvé otázky?Zkus to,můžeš si dělat čárky,kdo nejčastěji odpovídá!
Ale jestli to bude barnajka,tak to je naše spisovatelka,takže to nebudeš dělat nic jinýho,než číst od rána do večera její odpovědi!

briketka10

a další taková..
mám ráda Studetskou pečeť, Fidorku hořkou, Mandle v čokoládě..
Hermelín, americké brambory a kopec tatarky k tomu..
u toho mám návaly štěstí a radosti..

anonym

A proc si myslite , ze tady jsem ??
Vzdyt ja jsem se tady kvuli paleckum jednou uz skoro vdala ! Ale "skoromanzel " me uz nechce.
☹ Kolik je vam ?? 🙂

  • iv-

Doplňuji:
Rosinko, vy popleto ! Jednu tridu jste me jeste pridala ! Ja vychazela z osmicky ! A nepropadla jsm .. , tenkrat se tak vychazlo. :-p

rosinka

Milý bolaku, u mne se ti to už povedlo, když vidím tvou otázku, už se raduju. 😉. Aspoň to trochu vyváží to, že je mi z některých otázek a odpovědí smutno, hlavně těch od mužů. Fajn, že nejsou všichni chlapi stejní. Já jsem teď asi trochu citlivější, protože mi není zdravotně moc dobře, poslední týdny. A tak jsem ráda, když je tu sranda. Třeba -iv-, no, vás úplně miluju. Říkám si, kde se ta škaredá ženská, navlečená, jak pumpa v zimě,se vzděláním 5 obecných, a co furt skáče do jednoho místa v řece, asi vyskytuje?
Doplňuji:
Omlouvám se -iv-, doufám, že jsem vás neurazila, vy těch tříd máte vlastně devět…;-)

MILAN1961

Když za palce a body něco slíbíš.......

Drap

Skvělý nápad, určitě to zabere.

Děda Louda

Záleží na tom, kolik palců slíbíš a kolik jich dáš. Jaká je minimální dávka?