vevinka007

Myslíte že jde..

Myslíte, že když mám ze zeměpisu zatím 5,3,1 tak získat na vysvědčení 1?
A jak? Neumím moc hledat v atlase..Díky za rady

Nejlepší odpověď
annas

Klasifikuje učitelka. Názor vám nepomůže.

Záleží také na vědomostech ostatních studentů, dále na tom, jaký význam přikládá učitelka jednotlivým známkám. Ale domínvám se, když máte nedostatečnou a přiznáváte, že neumíte hledat na mapě, tak byste neměla jedničku dostat.

Platí : naučit se orientovat nejen na mapě, ale mít i další informace, které k učivu zeměpisu patří.

Další odpovědi
petra15

Jak bys chtela mit 1, kdyz nic neumis? Ucis se pro sebe, a ne pro skolu, ale na vasi skole je to asi jinak.....:)
(statni skolstvi:):))

mosoj

V atlase jedničku nehledej. Tu hledej ve své hlavě.

Hamon

Když přesvědčíš vyučující, že ta pětka a trojka byly výjimky, že znáš víc než požadovanou látku a umíš si to dát do souvislostí, že ovládáš práci s atlasem, pak to určitě možné je.