zjentek

Myslíte, že i mravenci v mraveništi mají své kamarády a ostatní mravenci jsou pro ně jen cizí mravenci v mraveništi?

A mohou z tohoto přístupu mít také nějaké ty sociální fobie, nebo jak to mají „hozené“ mravenci?

Nejlepší odpověď
Kelt

Mravenci drží spolu. Jinak jsem četl krásnou knihu od autora, který se jmenuje Bernard Werber a napsal knihy Mravenci, Den Mravenců , Revoluce mravenců .

Další odpovědi
Dochy

Podle mně ne. Vše je podřízené potřebám mraveniště. City se podle mně nenosí.
Kelt: Dobré knihy. Jen je třeba rozlišovat co je reálné a co je fantazie. Ty knihy jsou napsané poutavě a právě tak aby nebyla patrná hranice co ještě reálné je a co ne 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.