Petr__

Myslíte, že hysterie kolem islámu je přiměřená vzhledem k počtu muslimů?

Je tu u nás téma č.1, ale u nás je jen asi 10 000 muslimů a navíc nejsou s nimi žádné problémy .A z uprchlíků k nám stejně žádný nechce. Lidi imho dělají z komára velblouda 🙂

Nejlepší odpověď
redy

Jéé už zase? Přečti si otom, je toho všude plno. Nezlobte se, ale toto téma mi nas..á ☹

Další odpovědi
ten který je

A co ty finanční prostředky, které jdou do milionů? Vy jste to ale bl.ec.

briketka10

Právě proto, že chtějí jinam
odpověděl jste si sám 😁