lenisek01234

Myslíte že existují duchové?

Nejlepší odpověď
quentos

Určitě.
Btw otázka je tu minimálně podeváté http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=v%C4%9B%C5%99%C3%AD­te+na+duchy&ca­tegoryId=124

Další odpovědi
anonym

Nebudu vtipná…Nemyslím.Ale moc si s tím nezahrávám,přestože se považuji za pragmatickou osobu,musím přiznat- nerada,že jsou některé jevy-příhody,které tomu odporují ..:D

Drap

Určitě, téměř každý den s nimi rozmlouvám

Damiana

Ducha nevnímám jako strašidlo, jde podle mne o jistou přetrvávající energii zemřelého člověka nebo jak to nejlépe nazvat. Jsem sice ateistka, zapálené pánbíčkáře ráda nemám, ale své zkušenosti popřít nemohu. Od určité doby a jistých nezvratitelných faktů, které jsem zažila na vlastní kůži, mám pocit, že „něco“ mezi nebem a zemí skutečně je.

pusinka50

Mám stejný názor jako Damiana, že jde o jistou přetrvávající energii zemřelého člověka, těžko to vysvětlovat lidem, kteří nic takového neprožili na vlastní kůži. Mám prostě i dojem, že blízcí zemřelí, kterým na někom živým blízkým záleželo, tak jejich energie přetrvává a chrání živoucího člověka až do doby, až si člověk něco závažného ve svém životě vyřeší, až vyřeší nějaký velký problém, který ho trápí, pak energie „odejde“ a možná se zhmotní do jiného těla a způsobu života. Je to těžké na pragmatické chápání reality, je třeba si o takovýchto věcech číst v knihách a polemizovat o nich s lidmi majícími podobné názory

Alesh

Já občas nějakýho vypustím, ale nerozmlouvám s ním. 🙂

Ondrej01

Ano, větrat musím často

Jeřabinka

Vím, že existují andělé a démoni. S nimi mám zkušenosti a je třeba být opatrný. Na nějaké potlné duchy zemřelých nevěřím.