olda12

Myslíte že existují?

Jsou mezi námi lidé kteří ovládají voodoo? V České,nebo Slovenské republice? chci se to od někoho naučit,pro osobní účely.

Nejlepší odpověď
HDMI

dělá to hodně lidí ale já bych řekl že to nefunguje.

Další odpovědi
anonym

Jak píše HDMI,to nelze,jinak by bylo mučených lidí spousta .

fcoop

http://forum.li­de.cz/forum.fcgi?ak­ce=forum_data&fo­rum_ID=11209&ID_from=529­37689&dir=-1&auth=

Porozhléni se – ale ujisti se,že máš zamčené dveře a okna.
Jeden nikdy neví.

arygnoc

blud (podbízí se anglické blood, ale je to fakt jenom blud).

tatanka

domnívám se, že na tom něco pravdy bude, ale použití je dost nebezbečné!