kikinka2210

Myslíte že existují?

Myslíte že existují ufoni nebo také duchové a upíři? pokud ano proč :)

Odpovědi
iceT

Nevím jestli ufoni nebo duchové existují,ale upíři určitě.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Up%C3%AD%­C5%99i

GM

Energetičtí upíři existují určitě. Vyznačují se tím, že člověka otravují s každou prkotinou a dovedou ho úplně vycucnout. Ale na mne si nepřijdou, už se umím vůči nim bránit, naučila jsem se i to, že nesmím přejímat cizí problémy a trápení na sebe.

Mousinek

já myslím… že raději nevím

Radak

Ve své podstatě na nic takového nevěřím, vždycky si říkám „je to blbost“. Ale mé druhé já pořád doufá, že někdo přijde s nějakým pořádným důkazem a něco takového prokáže. Zatím doufám marně.