kosaaaak

Myslíte že existuje něco jako yetti?

Teď samozřejmě nemám na mysli různá individua s chlupatým hrudníkem a mikinou na zip, ale opravdového sněžného muže.

Nejlepší odpověď
Drap

Doposud nikdo nic podobného neprokázal. Na druhé straně však nelze vyloučit, že existují ještě tvorové o kterých nevíme.

Další odpovědi
led

Napriek veľkým znalostiam o Zemi, ešte nevieme o nej všetko.
Nikdy nehovor nikdy, platí to aj v tomto.

hanulka11

Myslím, že vše je jen fantazie.

commando

já mám taky chlupatej hrudník a nosím mikinu na zip a nejsem žádný individuum

led

Kosaaak,
Nabudúce, skúste nepoužiť diskusné „myslíte“, položte priamu otázku a môžte to zaradiť do inej kategórie
napríklad: Zvířata>>Ostatní zvířata, Věda>>Ostatní věda, Příroda a životní prostředí>>Zvířata a ptactvo