dust8

Myslíte, že emzáci nastražili na zemi odposlechy na lidi svými vyspělými štěnicemi a pečlivě zkoumají nahrané záznamy?

Létají na zemi a zpátky kdoví kam pravidelně a určitě sem nezavítají jen pro to, aby sebrali pár krav.
Ani bych se nedivil, kdyby jejich miniaturní štěnice (možná i neviditelné) uměly nahrávat nonstop video broadcast svého okolí.

Snad se dostane k fundované odpovědi aliendrone.

Odpovědi
Drap

Myslím že je to nesmysl. K čemu by to komu bylo?