Avatar uživatele
kurec

Myslíte že dobrý lék na špatnou náladu je delší spánek než obvykle ?

Zajímavá 0 před 1915 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Dobrý „lék“ to není…
Dobrý pomocník, může i spánek být. Zejména, pokud je přítomna i únava, přetažení organismu. Jestliže se Pokud se z toho vyspíte, vstamete odpočatý, svěží, s lepší náladou. :)
Někdy je lépe jít se špatnou náladou raději spát, než „otrávit“.doma ostatní přítomné ;-D..
Někdy je dobré prospat i celý den. Jindy můžete po delším spánku vstát jako „polámaný“ či „zpráskaný pes“, s touhou/potřebou prospat jako méďa i 3 dny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orestez

Já nemyslím. Já mám Gambáč. Tak třeba vzor z opic makaků ukazuje, že se síla agresivních hormonů při spánku přesměruje https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Sleep+of+a+mon­key+monkey&new­window=1&clien­t=ms-android-xiaomi&tbm=is­ch&source=lnt&tbs=­itp:photo&sa=X&ved=­0ahUKEwjimtz57v_fA­hURU1AKHSsTBl8QpwU­IIA&biw=980&bi­h=1524&dpr=2

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Dobrý liek na špatnú náladu je odstránenie príčin špatnej nálady. Spánok je len stlmenie a „odloženie do kúta“, ale pokiaľ sa príčiny neodstránia, zlá nálada sa má možnosť vracať.
Odpútanie myšlienok od zdroja zlej nálady pomocou pracovnej terapie, býva často úspešné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Podle mě dobrým lékem na špatnou náladu je dělání to, co nás baví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek