kurec

Myslíte že dobrý lék na špatnou náladu je delší spánek než obvykle ?

Nejlepší odpověď
da ny

Dobrý „lék“ to není…
Dobrý pomocník, může i spánek být. Zejména, pokud je přítomna i únava, přetažení organismu. Jestliže se Pokud se z toho vyspíte, vstamete odpočatý, svěží, s lepší náladou. :)
Někdy je lépe jít se špatnou náladou raději spát, než „otrávit“.doma ostatní přítomné ;-D..
Někdy je dobré prospat i celý den. Jindy můžete po delším spánku vstát jako „polámaný“ či „zpráskaný pes“, s touhou/potřebou prospat jako méďa i 3 dny.

Další odpovědi
orestez

Já nemyslím. Já mám Gambáč. Tak třeba vzor z opic makaků ukazuje, že se síla agresivních hormonů při spánku přesměruje https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Sleep+of+a+mon­key+monkey&new­window=1&clien­t=ms-android-xiaomi&tbm=is­ch&source=lnt&tbs=­itp:photo&sa=X&ved=­0ahUKEwjimtz57v_fA­hURU1AKHSsTBl8QpwU­IIA&biw=980&bi­h=1524&dpr=2

led

Dobrý liek na špatnú náladu je odstránenie príčin špatnej nálady. Spánok je len stlmenie a „odloženie do kúta“, ale pokiaľ sa príčiny neodstránia, zlá nálada sa má možnosť vracať.
Odpútanie myšlienok od zdroja zlej nálady pomocou pracovnej terapie, býva často úspešné.

Rokio

Podle mě dobrým lékem na špatnou náladu je dělání to, co nás baví.