zjentek

Myslíte, že darování bakšiše na Tři králové očišťuje?

Chtěl bych se připravit, jak se pozítří zachovat. Anketa jistě napoví/poradí. Děkuji (;

Nejlepší odpověď
da ny

Nemyslím, přesto pustím chlup

Příspěvek na církevní charitu není kupování odpustků. :)
Kasičku krmím drobnými částkami průběžně.
Do Tříkrálové kavárničky chodívám pravidelně. Z každého šálku/sklenky (v mém případě nealko nápoje), jde další 1 Kč na charitu, převážně na hospic.
Katolička nejsem, kostely nevymetám, ale tady svých peněz nelituji.
(U nás sbírku organizuje katolická církev.)

Další odpovědi
ten který je

Ne, nijak

Peníze daruji dle mého uvážení přímo lidem kteří to potřebují.Nějaké charity u mne ztrácejí postupem času důvěru.

hapiky

Nemyslím, přesto pustím chlup

paul1

Ne, nijak