hapiky

Myslíte, že ČR,(Slovensko) obdrží nějakou kondolenci od demokratických států k výročí záludného napadení států W.paktu?

Mrtvých bylo přece dost a postižených hafó…

Nejlepší odpověď
Edison

Myslíš, že Vietnam, Korea, Irák, Pákistán… a mnoho dalších obdrží nějakou kondolenci?

Další odpovědi
ivzez

Ne.
(Stát není člověk.)

Kryšpín

Možná časem Srbsko za humanitní bombardování

Kepler

Kondolence se uplatňují jen při úmrtí. Zbyly nám jenom vzpomínkové akce.

aliendrone

Myslím, že ÚPLNĚ stejnou, jako za „záludné obsazení“ v roce 1938/39 naším velkým přítelem Německem (a to bylo mrtvých a postižených NESROVNATELNĚ VÍC)! ;) :D :D