Avatar uživatele
MariQUilla

Myslíte, že chce se mnou vztah ?

Ahoj líbí se mi jedna spolužačka, ale nevím jestli je to vzájemné. Většinou, když se na ni otočím tak se na mě podívá a pousměje se. Když řeknu něco zábavného, tak se většinou taky směje. Někdy do mě úmyslně narazí nebo se mě dotkne. Dneska mě např. bouchla pěstí do chodidla (vůbec jsem to nepobral :D). Snažím se s ní psát na fb, ale většinou se ptám jenom já a ona odpovídá. Nepíše jednoslovné odpovědi .. A ve větách velmi často používá usměvavého smajlíka ( :D ). Myslím si, že si všímá, že po ní pokukuju… Obvykle si totiž popotáhne kalhoty a tričko. Psal jsem si s ní zatím tak 3krát, protože jsme se začali bavit nedávno.Ještě mi ale nenapsala nikdy první. Myslíte, že to mám na ni ještě zkoušet a nebo jít o dům dál ? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3604 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Pokud se Ti líbí a ani Ty jí nejsi proti mysli ( usměvavé smajlíky ), tak se snaž. Zkus ji třeba pozvat na procházku, do kina ap. 🙂
V nejhorším se stane, že Tě odmítne.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MariQUilla

Toho odmítnutí se bojím nejvíc :/ O prázdninách s ní budu celý večer na jedné zábavě tak se jí tam budu snažit věnovat a potom ji zkusím někam pozvat :)

před 3604 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Lásku si nelze ani vyprosit, ani vynutit. Zkus a uvidíš ! 🙂

před 3604 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek