Dr. Darko

Myslíte, že Californii hodně zasáhne stěhování Tesly do státu Texas?

Odpovědi
Mr. Marek

Nevím, ale pokud se podniky stěhují z bašty Demokratické strany do bašt strany Republikánské, pak to vnímám dobře.

elkon

Nemyslím, je mi to jedno.

Drap

Nemyslím a i kdyby to tak bylo, tak chleba u nás levnější nebude.

Ametyst

Odhaduji, že hodně. Dnes jsem viděla zprávy, jak si Elon Musk vede skvěle (spolu s dalšími miliardáři).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.