Palpatine

Myslíte, že bych měl šanci uspět jako kočí v centru Prahy, který na místo koní zapřáhne voli?

V Praze, ale i jiných městech se můžeme setkat s různými nabídky kočích na vyhlídkové objížďky. Krásné kočáry i koně a turisté o to mají celkem zájem. Ale jakou šanci bych měl na úspěch, kdybych si místo koní zapřáhl voli? Uživil bych se tak v dnešní době, když se ta originálnost přece jen cení a vyhledává? Ano uvědomuji si, že vůl by za kočárem zrovna majestátně nevypadal, ale pro turisty by to mohl být určitě zážitek, přece jen, kde se v dnešní době ve vyspělých zemích setkáme s volským povozem? Co byste na to řekli vy? Svezli byste se v takovém kočáře?

Zdroj obrázku: https://pixaba­y.com/cs/photos/pus­ta-maďarsko-vůl-rohy-farma-2532072/

Nejlepší odpověď
Kepler

V Praze by se to asi moc neujalo. Nehledě na to, že prohlídku pěšky bych měl rychlejší a zadarmo. Hodilo by se to spíš do nějakého venkovského skanzenu. Navíc by magistrát nepřipustil, že by měli v ulicích konkurenty.

Další odpovědi
ivzez

Nevím, jestli sem chodí klientela, která projížděk po Praze využívá.
Spíše si myslím, že ne. Také si myslím, že kočár s koňmi je v centru
města přece jen atraktivnější než kočár nebo potah s voly.

Poznámka:
Kočí, kterého voli zapřáhnou místo koní? To zní zajímavě.
I představa, jak by zapřažený kočí kočíroval je „zajímavá“.

Drap

Ano, určitě mohl, pokud by jsi na to získal v Praze povolení.