Nikča25

Myslíte, že by zítra 10. 9. 2018 mohly být na účtě peníze s rodičovským příspěvkem? Patřím do okresu Svitavy.

myslíte že by zítra jest 10.9.2018 mohli být na účtě peníze s rodičovským příspěvkem, spadám pod okres svitavy

Dobrý večer, myslíte že by zítra jest 10.9.2018 mohli být na účtě peníze s rodičovským příspěvkem, spadám pod okres svitavy což je pardubický kraj? Děkuji za odpověď Králová

Odpovědi
nyjono

No … a kolikátého ti přistanou na účtu jindy??
A taky … krom rodičovských příspěvků by ti prospělo zopakovat si pravidla českého prvopisu ze ZŠ.