Avatar uživatele
sofie

myslíte že by žena po 35-ti už neměla mít dítě když je zdravá,že už by to mohlo být riziko?

Doplňuji:
moje kamarádka dlouho neměla štěstí na partnera,ted už 4 roky žije s mužem se kterým by chtěla mít miminko,bude to její první,ale už jí bude 35,tak se bojí aby bylo zdravé ale moc by ho chtěla

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: sofie

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? irij, panenka, Miroslavst, anonym, anonym, Radak před 4861 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

riziko, je vždycky, já bych se toho nebála

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Pokud je zdravá a nemá žádný problémy, tak mimčo podle mýho názoru mít klidně může, ale je asi potřeba o něco pečlivější dohled doktora. Na druhou stranu, taková nastávající mamina je zralejší, možná si i těhotenství a budoucího mimina víc váží… určitě lepší o pár let starší mamča, než průměr, než kdovíjaká frrr holka, co si dítě užene někde na zábavě a ještě v třetím, čtvrtým měsíci někde pochlastává. A komplikace můžou nastat v jakýmkoli věku…
Doplňuji:
V tom případě bych neváhala, 35 není tak hrozně moc a je lepší si mimčo pořídit co nejdřív, kolem té čtyřicítky už to možná trochu riziko je. Čím dřív, tím líp. Každopádně hlavně ať se nebojí, nenervuje a nepřipouští si problémy, pro těhotenství je hlavní, aby byla mamča v pohodě a na malý se těšila. Určitě bude všecko fajn :o)

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
irij

Je zdravá? Chce ho? Ať ho má. Množme se! Je řada takových co dítě mají a nechtějí. Tak proč ne?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Děti mají i starší ženy a žádný problém. Je to individuelní, ale po 35-ti to není dnes žádný problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Pokud se na to žena cítí je po zdravotní stránce v pořádku tak si myslím že by mohla děti mít bez potíží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokiaľ je zdravá, žiadny problém.
Aké riziko? Psychické?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jasně, ať jde do toho! Jak tady píše riziko je vždycky ale to snad platí u všech. Ať je to zdravé a hodné.

Zdroj: http://supermon­.files.wordpres­s.com/2010/01­/baby.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Riziková těhotenství jsou dnes asi skoro všechna. To ostatní je individuální a posoudí to lékař, který ženu zná. Obecně, proč ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já bych v tom neviděla žádné riziko při dnešních možnostech různých vyšetřeních které medicína umožňuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

To je otázka,kterou si musí zodpovědět každá žena jednotlivě a sama nebo s partnerem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
sofie

všem vám děkuji dám ji vaše odpovědi přečíst určitě jí povzbudí a potěší,je to dobrá kamarádka a já bych jí přála at má konečně štěstí

před 4861 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Taky bych jí to přála, je krásný, když se člověku začne plnit to, na co dlouho čekal… :o) Kamarádko, ničeho se neboj, na malý se těš a ono to dobře dopadne! :o)

před 4860 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek