Avatar uživatele
Kepler

Myslíte, že by v tomto létě bylo rozumné dovolovat si Chorvatsku? Ceny dost klesly.

RegioJet nabízí příznivé ceny dopravou vlakem do Rijeky (od 590). I místní ceny potravin a chlastu jsou už pro mě přijatelné. Skoro si myslím, že by to bylo skoro lepší, než na Slovensku.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1390 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zdraví je zdraví. Moře zdravé je, ale bude tam dost lidí. Rijeka je celkem navštěvované město. Jsem optimistou a řeknu to takto: není to nerozumné, ono se to do toho času uklidní. Spíš to bude asi dost vyhledávané, takové Španělsko není dobrý tip.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Pokud by šlo primárně o tu „rozumnost“, tak nej by bylo sedět doma na pudeli, víš? Jenže v případě dovolené většině lidí (i tobě myslím) o tu „rozumnost“ zas až tak nejde, tudíž je to spíš volba osobních preferencí. Jestli po tom toužíš, JEĎ! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

IMHO to není špatná volba. Co se týče možné nákazy, v teplém a suchém počasí se viru moc nedaří, sluníčko jej úspěšně likviduje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Já už bych jim nedal ani korunu, koronavirus nekoronavirus. Jakmile slyší, že jste Čech, dělaj ksichty.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Markusei: prý je tam obsazenost pláží asi tak poloviční, no a tak se odvíjí i ty ceny. Tak jsem si říkal, jestli to není poslední možnost pro důchodce vykoupat si koule v moři. 🙂

před 1390 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No, ze zkušenosti vím, že ono to nebude tak jednoduché. Ale samozřejmě tam nebude tak narváno. Já myslím, proč by ses nevykoupal, relaxaxe, sluníčko, z tohoto lehce depresivního období člověk si musí vyčisit hlavu. Jinak podívej se na Slovinsko, sice to moříčko tam není tolik rozsáhlé, ale myslím, že budou návštěvníky vítat s plnou náručí. Mohu jen doporučit, tak přívětivé jednání jsem málokdy shledal :)

před 1390 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Slovinsko je moje vysněná země, chtěl bych tam prožít celý rok, kdyby to šlo. Mají tam všechno: moře, Alpy, nádherná zemička.

před 1390 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Byl jsem v blízkosti Triglav, doporučuji. Možná nebudeš souhlasit, ale Slovinci mi přijdou k nám nejblíže :)

před 1390 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek