Odpovedi18

Myslíte, že by v tomto případě mohli neuznat reklamaci ?

Mám matraci, kterou jsem dával na reklamaci a ptají se,jaký mám rošt pod matrací (na můj typ matrace požadují pevný laťkový rošt nebo pevnou desku + mezery nesmí přesáhnout 4cm) Já používal lamelový rošt, kde mezery jsou 3cm, takže to by splňovalo, ale nevím jak to bude s tím typem toho roštu. (preferuji lamelový)

Nejlepší odpověď
Mp2

Pokud nijak nepodvádíš, jsi slušnej člověk a na matraci vlivem lameloveho roštu neni poškození, kvůli kterému matraci reklamuješ..
Tak bys měl správné zalhat a říct, že máš rošt, který je požadovaný..

Nikdo ti to jezdit kontrolovat nebude.
Ptají se tě proto, aby ti nemuseli reklamaci uznat.

Dobře víš, že se podvádí všude a i tam, kde jde o životy a zdraví..

V podstatě neznám důvod reklamace… :)
Pokud jsi ale tím roštěm nezpůsobil poškození, tak na tom nebude nic špatného..