dust8

Myslíte, že by to takto mělo smysl? Jaká jsou pro a proti?

Střídat

Jeden den: kombinovat kofein, cukr v krvi, endorfin, serotonin s euforickou hudbou pro super náladu
Druhý den: opít se do omamného stavu

A takto to střídat pořád dokola a být stále nadšený?

Nejlepší odpověď
Vojta24

Zní ti řízený chemický doping jako spolehlivý recept na štěstí, jo?

… No tak tedy hodně štěstí 😁, protože touhle logikou dojdeš celej šťastnej až na samé dno nezvladatelných depresí jako obludně pokroucenej uzlíček pomatených nervů.

Další odpovědi
jsemjá

Zničil by jsi si organismus.

Rokio

Souhlasím s uživatelem jsemjá a ironie Vojty je výstižná.

Pokud tohle myslíš vážně, tak jsi na nejrychlejší cestě do předčasného důchodu.