MirKop

Myslíte, že by to do prezentace stačilo?

Děláme do školy prezentaci o divadle Járy Cimrmana a máme tam následující: Nadpis, základní informace, seznam her, fotografie, videoukázku, něco o samotném Cimrmanovi a pak herce, jež v něm působí/ působili. Kdyby vám tu prezentaci někdo dal, stačilo by vám tohle na to, abyste se dozvěděli, co chcete?

Odpovědi
jpau

Tvoje otázka plyne z nepochopení smyslu prezentace…

Prezentace (slajdy) mají být kostrou (nebo chceš-li osnovou) k Tvému výkladu (což je ta „prezentace“). Čili pokud mi někdo dá nějakou prezentaci (ve smyslu dokument) tak není smyslem z toho pochopit o co přesně jde (to je smyslem výkladu). Prezentace (slajdy) má být jednoduchá, přehledná a obsahovat základní fakta nebo grafiku, která bude zmíněna.

Takže: Máš-li nachystaný dostatečně kvalitní výklad, pak je podle mého názoru obsah tak, jak ho popisuješ v pořádku (možná bych v prezentaci nechal jen jeho stěžejní hry a zbytek ponechal na výkladu ale to už je na Tobě).

Sergej

Záleží do jaké chodíš třídy, jakého máš učitele a jak by byla prezentace zformovaná. Někdo je na informace náročnější a někdo méně. Mě by prezentace s těmito informacemi stačila.

lota

Podle struktury stačí, záleží co myslíš pod „základní informace“, „něco o samotném C“… A hlavně, pro koho tu prezentaci děláš…