gecco

Myslíte, že by takovýto kalendář měl být součástí výzdoby každého ministerstva zahraničí?

Nebo jiná, podobně výmluvná výzdoba?
http://magazin­.aktualne.cz/o­brazem/fotky-americkych-veteranu-jsou-homoeroticke-volaji-odpurci/r~00be86e­a2ee211e595f700­25900fea04/

Já ano…

Nejlepší odpověď
briketka10

Já bych si takový kalendář na stůl dala
je mi těch vojáků upřímně líto, každý z
nich prožil určitá muka a přišel o ruku
či nohu i o kamarády v bojích a jestli je,
nebo gay to neřeším, každý jsme nějaký
myslím si, že nejsou a zbytečně je soudí
jen proto, že stáli modelem a to je ono !!

Doplňuji :
Fuj to jsem se teď, ale naštvala soudit kluka
bez dvou nohou a jedný ruky to snad ani není
možný copak byli nazí ne nebyli, ale koho to
zajímáá nikoho !! A teď to hlavní všichni co jsou
bez nohy dosahují např. výborných výsledků ve
sportu na to jste zapomněli ?
Nikdo neodsuzuje nahý holky, kterých je tu plná
prrrrrr.. nebudu radějc sprostáááá !!

Další odpovědi
fcoop

Nějak nechápu,co s tím má společného Zamini............?

Proč ty fotky nedat rovnou do mateřských školek,do škol.........­....v rámci přípravy pro život?

Jinak – docela nechutné a dost ulítlé.
To není kritika těch „modelů“.

To se snad dá i pochopit...­........to ale neznamená souhlasit.

Cokoliv se dá vysvětlit jakkoliv.
Ale tohle – necítíš takový lehký závan rozkladu?

„Je něco shnilého ve státě Dánském“.....­..........to starej Wilda ještě netušil,jak chutná Opravdový Smrad.
A bude to časem stále lepší........­.........nic není dost,že?

ReHu

Myslím, že každou výzdobu přestane místní po čase vnímat.
Pak se míjí účinkem.
Výzdoba by se měla měnit a měla by být taková, aby si ji domácí uvědomoval a bílá ho do očí.
Malý účinek to mít může.

arygnoc

dnes štáty svojich občanov (civilov) neposielajú do vojny.
ak sa civil rozhodne stať sa profesionálnym vojakom, je to jeho blbosť (či už z finančných dôvodov alebo pre potrebu odreagovania svojich násilníckych pudov alebo za kýchkoľvek dôvodov [ktoré zvyčajne pramenia t násilníckej povahy, agresivity]).

ak dobrovoľný vojak je zmrzačený, dobre mu tak – sám pravdepodobne niekoho zmrzačil alebo zabil (a nemusí to byť priamo).

všetky homoaktivity pokladám za zvrhlé, homomrzácke dupľom.

😉

Minas

Tfuj s amíkama běž, však víš kam, nechápu proč. Ještě nejsme tak duhový jako v Americe.

anonym

Já ne…

anonym

V žádném případě. Kdyby ten pozér byl zraněný při výkonu své funkce(hasič, policista, záchranář …) ve své zemi, budiž, ale tací Rambové by měli být součásti výzdoby WC.

gecco

Fcoop – jako připomínka, kam vede určitý styl politiky ZaMiNi…
😉

gecco

Čouveče, Minasi – co je „duhového“ na lidech zmrzačených ve válce???

Minas

Jen moje narážka, ohledně dnešní mody v Americe..