dust8

Myslíte, že by se toto mohlo stát planetě Zemi?

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zTABEQ4Qh5Y

Nejlepší odpověď
Kepler

Už se dějí bezprostřední přípravy. Prvními agenty jsou aliendrone, Trump, Putin a Kim Pšouk Un.

Další odpovědi
aliendrone

Vše jest možné těm, kteří věří. ;) :)
Keplerova informovanost by tě mohla udivit, ale je to jen přirozený důsledek toho, že si musí neustále hlídat záda, protože jdou po něm agenti galaktického patentního a licenčního úřadu. Nebo si snad myslíš, že recept na Keplerův MEGACLOUMÁK je z jeho hlavy? Je to obšlehnutý recept proslulého Pangalaktického megacloumáku, za který se dotyčný neobtěžuje platit licenční poplatky, hamoun jeden! To se mu to pak létá Boeingem do zahraničních wellnessů! :)