Lenča59

Myslíte že by se to mohlo stát?

Myslíte že by jednou mohlo být v ČR něco jako český Disney Channel? Nemyslím pořad s několika seriály s američany (to už je..), ale myslím že by byl z česka s českými seriály a herci..

Odpovědi
Lucijej

Takovej kanál by brzy neměl co vysílat. Češi toho tolik zase nenatočili. Ale jestli jsem dobře postřehla, tak něco obdobnýho je Proma love, tam je jeden seriál za druhým s nejen českými.

led

Stačí si zapnúť prenosy z parlamentu. Tiež tam niekedy dávajú rozprávky pre verejnosť.