Myslíte,že by se to mohlo nazývat kropítčino přihlouplé nedělní ráno?

Tak Miroslav má svůj prostor,Annas taky,taky bych chtěla mít nějaký čas .......

Nejlepší odpověď
annas

Kropítko, výborný nápad!!! Ale spíš bych je nazvala Kropítčino inteligentní nedělní ráno.

Jen mně nechte prostor na mé vzdělávací dopoledne, jinak by mé otázky mohly zapadnout.

Další odpovědi
nabubindes

DOBRÉ A PĚKNÉ NEDĚLNÍ RÁNO TI PŘEJI!