bolak

Myslíte že by se dnešní mládež ještě bavila na představeních šimka a grossmana?

„Máš mě ráda nebo ne, trhám ostny kaktusu?“ , z toho mám vždycky mokro v gamaších…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Jo

Doplňuji:
Zapeklitá otázka. Sama jsem se jako dítě humorem Šimka s Grossmanem bavila a bavila bych se i kdybych byla dítě dneska. Nevím jak ostatní děti nebo mládež, ono záleží i na konkrétním jedinci co má rád a tak. Jsem třeba vždycky ráda poslouchala Abbu a vůbec hudbu ze starších let, ale nebráním se ani moderní hudbě. Jenom občas nepochopím dnešní humor. Zlatý pan Menšík a již zmiňovaní Šimek s Grossmanem.

Další odpovědi
Rocker

Ne

Doplňuji:
Myslím,že by většinu věcí nepochopili.Ale to,co jím příjde strašně vtipný,nechápu většinou zase já.Mám rád Šimka s Grosmanem,Felixe Holzmana nebo Cimrmana.Ale když vylezl na obrazovku Petr Novotný,přestal jsem se dívat na zábavné pořady a nesleduju je dodnes.

iceT

Ne

nejspíš,nemyslím si,že dnešní mládež by ocenila jemný,inteligentní humor.
http://www.you­tube.com/watch?v=Fqyg0wuj­PbM

hanny 2

Ne

Myslím že ne,já sama jsem se tomu dřív smála,ale v současné době to se mnou ani nehne!!!

Lakeysha

Jo

Já teda rozhodně i před pár lety, kdy jsem ještě byla pubescent. Nikdy jsem neměla ráda moderní trapné komedie. Nejvtipnější pro mne vždy byl třebas Burian a tací.

KdoSiOdJinud

Jo

Doplňuji:
Je mi 21, už dlouho poslouchám nahrávky této dvojice před spaním 😁, občas si to rozšiřuji cimrmanem a když chci nějaký inačí humor tak policejní akademií 😁

suaeda

Ne

Doplňuji:
Asi ne. V 60 a 70 letech byl trochu jiný humor. Dnes mi připadá, že jsou lidi již dost přesycení a chtějí stále víc. Např. u filmů se to netýká se to jen veseloher, ale i hororů, akčních filmů atd. Humor mi dnes připadá takový drsnější někdy až hraničící s neslušností než před lety.

manon

Jo

Myslím, že TV pořady a představení už jsou malounko zastaralé, ale povídky by ještě rozesmát mohly i dnešní (některé) vnímavější jedince z řad mládeže. Ne samozřejmě obhroublého hošíka v hospodě čtvrté kategorie – ví ještě dnešní mládež, co je čtvrtá kategorie hospody? :)