Complex

Myslíte, že by se dalo v kině za 200,– s někým prohodit místo?

Dobrá místa jsou už obsazená.

Zjentek: Šlo o předplatné, takže jsem si zaplatil předem a vytiskl e-vstupenku. Problém je v tom, že nebyly kloudně volná místa ve středu, ale už jen pár po krajích. To kino mě teda ještě čeká. A jaký film? Malá nápověda: Je v ČR k mání pouze na Febiofestu. (Filmový festival)

Nejlepší odpověď
zjentek

Reaguji 45min. po zadání otázky, čili pozdě. Tak jak? Kde teď nakonec sedíš a co dávaj? (; q; q;

Další odpovědi
replicator

Domluvit se s jinym divakem a po zhasnuti si vymenit mista.