hapiky

Myslíte, že by někdo mohl stárnout rád?

Už se těším do důchodu to ne, prostě jen stárnout s potěšením.

Nejlepší odpověď
Kepler

No, možná nějaké mladé pubertální péro by starší vypadati chtělo. Jak budeš stárnout nebo mládnout, to už je jen na tobě. Mně vadí, že vyměřený čas se krátí, ale získaná moudrost mi to aspoň trochu vrací.Tak se snaž užít v tom omezeném času co se dá.

Další odpovědi
led

Niekto túži byť starší, niekto chce byť mladší, aby mohol čerpať z výhod vytúženého veku. Nevkladajme doň prílišné nádeje, ani beznádeje. Každé obdobie života má svoje klady a zápory. záleží od nás samých, či dokážeme nájsť tú potrebnú rovnováhu pre našu vlastnú spokojnosť. Buďme v tomto egoisti, ktorí berú život taký, aký je a žime ho ako ľudia tak, akým ho chceme mať. Radujme sa zo života v každom veku.