maky90

Myslite, ze by mohl byt zlomeny?

v noci se mi zdalo ze boxuju a ze spani sem dala pesti do zdi a ted me boli malicek a mam ho oteklej u toho prostredniho kloubu a zda se mi ze ho mam i trochu krivej, myslite, ze by mohl byt zlomeny? moc se mi nechce k doktorvi =(
Doplňuji:
jo a hybat s nim normalne muzu ale boli to a kdyz ho ohybam tak cejtim ze mi tam neco preskakuje v tom kloubu..u ostatnich prstu se mi to nedeje

Nejlepší odpověď
anonym

Máš štěstí – zrovna jsem dopil kafe, tak se kouknu do lógru…
:-O
Jo jo – máš to naražený, přetrhaný vazy, rozpadlý chrupavky a k tomu zlomený…!
Proboha – jak máme přes net zjistit,co tomu tvému prstu chybí???
Běž k doktorovi a nevymejšlej ptákoviny.
😛

Další odpovědi
marci1

Těžko říci, může být naražený i zlomený. Fundovanou odpověď Ti dá lékař-ortoped.