Avatar uživatele
Herjulfson

Myslíte, že by měl být aktivován čl. 66 a prezident by měl být zbaven svých pravomocí?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, Pepa25 před 907 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Nejsem si úplně jistý a byl bych v tomto opatrný (i když fakticky nejde o „zbavení pracomocí“, ale přenesení pravomocí, které prezident není shcopen vykonávat). Docela se mi líbil názor p. Jurečky, že by k tomu mělo být minimálně konzilium.
Na druhou stranu postup kanceláře prezidenta republiky je nechutný a nedivím se, že vede k volání po razantnějších krocích.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?JájsemRaibek Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

myslím, že to zatím neni nutné. Pokud bych já mohl rozhodnout, tak bych ještě počkal. I když by to pětikoalice uvítala, tak myslí že je ještě času dost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

Domnívám se že ano to rozhodnutí ale není na nás.Ale jak jsem viděl to video tak teda by měl mít možnost i sám abdikovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Když si vzpomenu, jak se kolem Havlova zdraví léta našlapovalo po špičkách, a
prezidenta Zemana pohřbívali veřejně už před léty, tak vidím, jak opravdu ubývá demokracie a nastupují totalitní způsoby. Nejsem jeho volička, nezajímal mě, a pamatovala jsem si ho coby předsedu vlády jako neotesance. Ale ty sprosté útoky jsou fakt hnus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Domnívám se, že ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nemyslím, že je to naše věc. Máme své starosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

V prvé řadě Mynář a spol.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek