dust8

Myslíte, že by dražší skartovačka dokázala např. zlikvidovat prošlý leták o 60 stranách na jeden zátah?

Nebo jaké bývá maximum stránek tak přibližně na jedno skartování?

Odpovědi
Herjulfson

Já mám Dakona Z roku 1976 a ten to umí naprosto spolehlivě.

Dochy

Pokud si dobře vybavuju, tak ty běžné výkonnější kancalářské umí kolem 30 listů (což by odpovídalo), méně výkonné kolem 10 listů (méně výkonná neznamená nutně horší nebo levnější, také může být důkladnější). Nepochybuju o tom, že existují i silnější modely.

Emefej

Ano, existují velkokapacitní skartovačky, ale takové se v Lidlu neprodávají. Koukni třeba na skartovačky Kobra.