terry

Myslíte, že by další konkurenční tel.operátor zlepšil ceny? Nebo, že by ceny po nasmlouvání klientů srovnal?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/256562-neomezenym-volanim-za-petistovku-spustil-operator-ve-francii-revoluci.html

Nejlepší odpověď
www

Po zkušenostech v této zemi se obávám, že by se spíš domluvil se všemi zúčastněnými operátory, možná i ČTÚ. 😁
Velmi rád bych se ale mýlil.

Další odpovědi
zl@tk@

To těžko. Jsou to supové, kteří si tady dovolují co by jim jinde v Evropě neprošlo. To samé banky v ČR.