netepe

Myslíte, že by bylo lepší, kdyby diskuze na novinkách nebo idnes zrušili?

Byli byste pro nebo proti? Myslíte, že by bylo lepší, kdyby měly (nejen) tyto stránky pouze informativní charakter? A účastníte se těchto diskuzí?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Bedy

Ne

Podobných diskuzí se většinou nezúčastňuji. Kdo chce, ať si diskutuje, ale samozřejmě v určitých mezích.

Další odpovědi
anonym

Ne

Doplňuji:
Čtu pouze iDNES.cz a pokud je na něm zajímavý článek ke kterému mám co napsat, tak napíši do diskuze. Nikdy se ale nehádám a píši slušně.

Beer4Real

Ano

Doplňuji:
ty diskuze na novinkách jsou přímo strašné. V jednom kuse se tam někdo hádá a do všeho se tahá politika i když je to úplně mimo téma.

Skeptik

Ano

Doplňuji:
Tamější diskuze je plná nenávisti a závisti (vůči úspěšnými lidem), odpůrců vědy a techniky (ironie?), šíří se tam nesmyslné mýty (o škodlivosti GMO, UFO eventech), antisemitismus, antiamerikanismus a konspirační teorie.
A pak jsou zde články, kde otec vyvraždí celou svou rodinu, spáchá sebevraždu a diskutující ho ještě uctívají jako mučedníka bojujícího proti (zlému?) kapitalismu. Co mám na to říct? Není nutné zakazovat diskuzi, ale lidi by se měli trochu nad sebou zamyslet, protože se chovají jako ubohé ovce schopné obhajovat ta nejhorší zvěrstva, pokud jsou k tomu politicko-ideologické pohnutky.

Michal Kole

Ne

Doplňuji:
nevidím žádný důvod, proč by se čtenář nemohl veřejně vyjádřit, něco doplnit, navrhnout, aby redakce, třeba článek o něco „důležitého co třeba opoměla“ doplnila.

Vulgarity jde systémově filtrovat, nebo po sématické analýze vyhodit „text“, aby čtenář příspěvek" zeslušnil.

vivatis

Ne

M.

Ne

marijakes

Ne

Doplňuji:
Člověk se může přece vyjádřit a navíc, ten, kdo nemůže, protože se nedostane k registraci si může udělat obrázek o názorech druhých a alespoň přidat bodík.

hanny 2

Ne

adamda

Ne

OndriisekxD

Ne

Kamionacka09

Ne

Bez diskuzi uz by to nebylo takovy,jsou veci kde mi zajimaji nazory lidi a nekdy je to i sranda.

anonym

Ano

Doplňuji:
je to už sterilní, bývaly tam i podnětné nebo opravující příspěvky (chyby v článku). Připomíná mi to dobu minulou. Doma se mluvilo otevřeně, ale venku politicky korektně. Debaty na iDěsu jsou od 1.11. t.r. úplně stejné. Plno se přesunulo na diskuteri.eu a kupodivu to funguje. Žádné napadání, vulgarita apod.