bolak

Myslíte že by byl svět bez alkoholu lepší a nebo horší, než je teď?

Nejlepší odpověď
Orange

Problém není alkohol, ale jeho konzumenti.

Další odpovědi
lukas.zmizik

no já bych si to asi v takovém případě hodil…

Reezo

Určitě, ale muselo by se lidstvo vyvinout a opustit od závislostí. Přeci jenom alkohol ovlivňuje správnou funkci mozku.

Ve zdroji se můžete podívat co se děje v mozku, když jsme pod vlivem alkoholu. Video je anglicky, ale dobře se tomu dá porozumět.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=vkpz7xF­TWJo

marci1

Zásadně horší, protože bychom se nedozvěděli tolik „chytrých názorů“ na fotbal, ženy, auta, muže, manželství, nevěru, sex apod. 🙂

Reuef

jednoznacne horsi…

ladaadal

Horší, svět je přece krásnej, když se na něj díváš skrz dvě promile 🙂

anonym

Raději opitý, než zabitý!

zzzzz

Stejný, lidé by si našli jinou závislost. Nejen alkoholem se dá omámit mozek.

elektrikář

Ve Spojených státech se zkoušela prohibice Minulo se to účinkem Místní podsvětí si udělalo z pašování alkoholu bezva kšeft.