aliendrone

Myslíte, že by admin měl upravit script zdejšího řazení odpovědí/diskuzních reakcí?

Např. podle času vložení. Chápu povýšení více „opalcované“ odpovědi, OK. Pokud ale např. v diskuzi předskočí později vložená reakce hodnostně vyššího uživatele tu moji, moje reakce ztrácí na logice (v lepším případě) nebo v horším případě vypadám jako úplný debil. Taktéž moje novější reakce v diskuzi předskakují ty starší a to je pak v diskuzi úplný bordel – celá diskuze pak postrádá logiku a je z ní nesouvislý bezcenný blábol. (toho tu už i tak je dost od uživatelů ;))

Podle mne by se mělo nejen v diskuzi, ale dokonce i u odpovědí přihlížet k času vložení – tedy pokud má odpověď stejnou „palcovou hodnotu“ – a to ze stejného důvodu.

Nejlepší odpověď
Lamalam

NE - vůbec mi ten bordel nevadí.

Takhle je to v pořádku. Palce hovoří jasně, logiku v tom nehledej.

Další odpovědi
luckykubrt

ANO - rozhodně upravit!

Ano, je to u většiny webů, že je tam uveden datum a čas. Tady jen před kolika dny byla odpověď vložena a není z toho jasné, kdo v jakém pořadí odpovídal.

Kepler

ANO - rozhodně upravit!

Mc Merkurion

ANO - rozhodně upravit!

… souhlasím …

ivzez

ANO - rozhodně upravit!

anonym

Jiná odpověď (napište PLS jaká)

server se snaží najít jednu vyčerpávající odpověd na položenou otázku, tu nejlepší a proto odpovědi řadi podle hodnocení/kvality. Komické je že snahu upřednostňování kvality před kvantitou označuješ za „bordel“ ale pravdou je že standardní diskusní fóra tomuto hodnocení odpovídají spíš, obvykle jsou běžná diskusní fóra řazená chronologicky jen neužitečný zmatek dojmů ve kterém najdete kvalitní informaci až na 5 stránce pokud ji tedy vůbec najdete 🙂 Jsem rád že je to tu řazeno podle kvality a je upřednostněna vždy odpověd kterou tazatel sám označil za nejpřínostnější, protože přesně tak to dává smysl.

anonym

pochop že ty nemáš reagovat na někoho kdo odpověděl, to můžeš tady v odděleném diskusním vlákně, odpověd píšeš k otázce ne k jiné odpovědi …

aliendrone

Jo jasně. Takže když někdo napíše např. neúplnou odpověď, kterou stačí jen doplnit, podle tvé závratné logiky budu všechno již napsané ZNOVU opisovat. Mezi námi – nechtěl bych žít v tvém světě! ;) :D :D