Avatar uživatele
aliendrone

Myslíte, že by admin měl upravit script zdejšího řazení odpovědí/diskuzních reakcí?

Např. podle času vložení. Chápu povýšení více „opalcované“ odpovědi, OK. Pokud ale např. v diskuzi předskočí později vložená reakce hodnostně vyššího uživatele tu moji, moje reakce ztrácí na logice (v lepším případě) nebo v horším případě vypadám jako úplný debil. Taktéž moje novější reakce v diskuzi předskakují ty starší a to je pak v diskuzi úplný bordel – celá diskuze pak postrádá logiku a je z ní nesouvislý bezcenný blábol. (toho tu už i tak je dost od uživatelů ;))

Podle mne by se mělo nejen v diskuzi, ale dokonce i u odpovědí přihlížet k času vložení – tedy pokud má odpověď stejnou „palcovou hodnotu“ – a to ze stejného důvodu.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? independent před 2317 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

NE - vůbec mi ten bordel nevadí.

Takhle je to v pořádku. Palce hovoří jasně, logiku v tom nehledej.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
luckykubrt

ANO - rozhodně upravit!

Ano, je to u většiny webů, že je tam uveden datum a čas. Tady jen před kolika dny byla odpověď vložena a není z toho jasné, kdo v jakém pořadí odpovídal.

Upravil/a: luckykubrt

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

ANO - rozhodně upravit!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

ANO - rozhodně upravit!

… souhlasím …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

ANO - rozhodně upravit!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiná odpověď (napište PLS jaká)

server se snaží najít jednu vyčerpávající odpověd na položenou otázku, tu nejlepší a proto odpovědi řadi podle hodnocení/kvality. Komické je že snahu upřednostňování kvality před kvantitou označuješ za „bordel“ ale pravdou je že standardní diskusní fóra tomuto hodnocení odpovídají spíš, obvykle jsou běžná diskusní fóra řazená chronologicky jen neužitečný zmatek dojmů ve kterém najdete kvalitní informaci až na 5 stránce pokud ji tedy vůbec najdete 🙂 Jsem rád že je to tu řazeno podle kvality a je upřednostněna vždy odpověd kterou tazatel sám označil za nejpřínostnější, protože přesně tak to dává smysl.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

pochop že ty nemáš reagovat na někoho kdo odpověděl, to můžeš tady v odděleném diskusním vlákně, odpověd píšeš k otázce ne k jiné odpovědi …

před 2304 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Jo jasně. Takže když někdo napíše např. neúplnou odpověď, kterou stačí jen doplnit, podle tvé závratné logiky budu všechno již napsané ZNOVU opisovat. Mezi námi – nechtěl bych žít v tvém světě! ;) :D :D

před 2301 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet